Hastaneler

Türkiye’de bir ilke imza atarak; bünyesinde iki üniversite hastanesi barındıran İstinye Üniversitesi, Gaziosmanpaşa ve Bahçeşehir Hastaneleri ile sağlık eğitiminde fark yaratıyor.

İstinye Üniversite Hastanesi Liv Hospital Bahçeşehir

İstinye Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile Liv Hospital’ın kusursuz hizmet anlayışını buluşturan İstinye Üniversite Hastanesi Liv Hospital Bahçeşehir; hasta odaklı yaklaşımı, uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip altyapısıyla “Sağlık Hizmetinde Mükemmeliyet” vizyonuna sahiptir. Aralık 2016 tarihinde kapılarını açan İstinye Üniversite Hastanesi Liv Hospital Bahçeşehir, MLP Care’in sağlık alanındaki çeyrek asırlık bilgi birikimi ve deneyiminin katkısıyla kurulmuştur.

medicalpark.com.tr
web@isuhastanesi.com
0212 979 40 00

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa

İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde 2015 yılından beri hizmet veren Medical Park, İstinye Üniversitesi ile gerçekleştirilen işbirliği sonucunda 2018’in ilk çeyreğinden itibaren modern bir üniversite hastanesi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.Sağlık hizmetlerindeki yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park; eğitim ve bilimsel çalışmalarıyla da sağlık alanında fark yaratıyor.

medicalpark.com.tr
info.gaziosmanpasa@isu.edu.tr
0212 979 30 00Topkapı Kampüsü
Maltepe Mah., Edirne Çırpıcı Yolu, No.9 Zeytinburnu, İstanbul